Kontakt z Geek Nerd

Mr. DRILLER DrillLand jest typem gier logicznych, która polega na układaniu klocków. Takie produkcje cieszą się głównie uznaniem na smartfonach czy też przenośnych konsolkach. Mi dane jednak było zagrać w produkcję na poczciwym pececiku. Bawiłem się naprawdę dobrze!

Produkcja ta nie tak dawno zadebiutowała na platformie Steam. Dotąd znana była jedynie z konsol przenośnych czy GameCube (na tym ostatnim zadebiutowała najpierw wersja, którą właśnie recenzuję). Nic dziwnego, ponieważ tak jak wspominałem na wstępie, tego typu tytuły kojarzone są właśnie z takimi urządzeniami. Czy to źle, że Mr. DRILLER DrillLand po za Nintendo Switch został również wydany na Steam? Absolutnie nie!

Rozgrywka jest bardzo prosta. Polega na graniu jedną z kilku ciekawych postaci i układaniu różnych kolorowych bloków, tak, aby zniszczyć ich jak najwięcej a tym samym ukończyć dany poziom. Bloki te możemy łączyć, przez co możemy uzyskać lepsze wyniki poprzez wiele połączeń i kombinacji. Wydaje się to oklepane i niczym nie różniące od innych gier tego typu, ale Mr. DRILLER DrillLand jest naprawdę świetnym i wcinającym tytułem, który po za układaniem bloków, oferuje bardzo ciekawe poziomy i wyzwania.

Zabawa rozgrywa się w sekretnym parku rozrywki, który zwie się Dziurolandią i sięga 500 metrów pod ziemię. Naszym zadaniem jest schodzić coraz niżej, pokonując kolejne poziomu. Park ten nie jest nudny. Na każdym etapie dostajemy sporo nowej, ciekawych elementów, takich jak chociażby wrogowie, różne ciekawe zadania i wymagania, bitwy z bossami i fajną treść fabularną, prezentowaną w postaci kolorowych przerywników filmowych. Gra się przez to nie nudzi. Chce się po prostu pokonywać kolejne poziomy. Mr. DRILLER DrillLand należy do tego typu gier logicznych, w które chce się właśnie grać, aby uzyskać więcej i więcej.

W tej wersji na PC i Nintendo Switch twórcy udostępnili graczom tryb swobodny. Dzięki niemu możemy przejść od razu do dowolnego poziomu gry. Tryb klasyczny również jest dostępny dla tych, którzy chcą przejść grę, tak jak została wydana na GameCube, czyli z góry na dół.

Mr. Driller DrillLand to urocza i zabawna gra logiczna, która jest łatwa do ogrania, ale na początku może być trudna do opanowania. Jeśli lubicie tego typu gry i spędzacie przy nich trochę czasu na innych platformach, to śmiało sięgajcie po tytuł w wersji Steam. Osobiście bardzo polecam!


Za tytuł do recenzji dziękujemy CENEGA

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *