Kontakt z Geek Nerd

Z pasji do geek kultury i rozrywki

Jesteśmy małą grupką geeków i nerdów, którzy pisali wcześniej dla dużych portali. Połączyliśmy siły i tak oto dzięki zaangażowaniu i pasji powstał blog-portal Geek Nerd – z pasji do geek kultury i rozrywki! 
 
Znajdziecie tutaj recenzje oraz felietony, które traktują o grach komputerowych, nowościach filmowych i serialowych, książkach i komiksach oraz nauce. Dodatkowo z zamiłowania do wszystkiego co retro, mamy dla was dział poświęcony właśnie old-schoolowi! W dziale Retro znajdziecie teksty na temat starych gier, sprzętu czy też konsol. 
 
Po za tym na Geek Nerd posiadamy także dział poświęcony wszelkim wydarzeniom. Będziemy dla Was jeździć (i często zapraszać) na różne imprezy i ‘cony, aby robić z nich fajne relacje. 
 
Od niedawna rozwijamy też własną telewizję w postaci kanału na YouTube. Z czasem będzie pojawiało się tam znacznie więcej filmów (recenzje, filmy tematyczne oraz relacje z ciekawych eventów).
 
Chcesz do nas dołączyć?
Chętnie poszerzamy swoje grono o nowe talenty z lekkim piórem. Jeśli jesteście zainteresowani pisaniem na tematy o których do tej pory pisała nasza ekipa, to zapraszamy śmiało do wysłania maila na adres kontakt@geeknerd.pl – w tytule maila wpisująć Rerktuacja. Nie zapomnijcie dołączyć jakichś swoich tekstów!
 
A może chcielibyście nagrywać filmy dla naszej TV na YouTube? W takim wypadku również wyślijcie do nas maila z próbkami swoich umiejętności.