Kontakt z Geek Nerd

Kalendarz Create Yourself 2021 to produkt zaprojektowany i stworzony przez znanego (nie tylko w Polsce) doktora Mateusza Grzesiaka. Przeznaczony na 2021 rok, aby dobrze zaplanować swoje cele i plany.

Prywatny planner to bardzo ważny przedmiot w naszym życiu, szczególnie, gdy mamy masę spraw do zrealizowania i zapamiętania. Ja sam tak mam, że wszystko to, co muszę zrobić przez najbliższe dni, skrupulatnie zapisuję i opatruję stosownymi, przydatnymi notatkami. Ułatwia mi to bardzo prowadzenie biznesu i organizację wszystkich pilnych spraw, a co ważne – nie zapominam również ważnych dat i uroczystości.

Kalendarz Create Yourself 2021 został zaprojektowany i wydany bardzo ładnie. Twarda czarna oprawa sprawia, że całość wygląda elegancko. W środku zaś znajdziemy po za konkretnymi dniami także przydatne tabele i listy do zrealizowania w danym miesiącu (tzw. To Do List). Całość okraszona jest popularnymi cytatami i sugestiami Dr Mateusza Grzesiaka.

Każdy miesiąc zaczyna się kluczowym tematem – od planowania w styczniu, poprzez finanse w marcu i duchowość w lipcu, po uczenie się ważnych rzeczy w grudniu. W każdym z tych obszarów właściciel kalendarza może się rozwinąć, osiągnąć więcej i udoskonalić ciągle pracując nad tym.

Kalendarz od Grzesiaka to świetny produkt. Polecam każdemu, kto szuka bardzo dobrego plannera na przyszły rok. Nie zawiedziecie się ani wydaniem ani jego formą. Całość zaprojektowana w przejrzysty sposób, przypadnie do gustu nawet największym wybrednikom.

Jedynym minusem produktu jest lakierowana okładka. Nie zrozumcie mnie, źle, wygląda ona bardzo ładne i jak pisałem już – elegancko. Problemem jest jednak to, że łatwo się brudzi – widać każde odciski na niej, przez co trzeba ciągle wycierać smugi. Zawsze tak się dzieje w przypadku lakierowanych, czarnych okładek. Ale to jedyny minus, który nie przeszkadza kompletnie w niczym.


OCENA: 9,5/10

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *