Kontakt z Geek Nerd

Czy zdarzyło Ci się, że w podróży zabrakło gniazdka, którym mógłbyś podładować swój telefon, a bateria jest na wyczerpaniu? Z pomocą przychodzą powerbanki, w których zgromadzisz energię na wiele ładowań.

Power bank Natec EXTREME MEDIA TREVI model NPB-1556 posiada akumulator o pojemności 10000 mAh, dzięki czemu nigdy w podróży nie zabraknie Ci energii potrzebnej do naładowania telefonu bądź innych urządzeń ładowanych przez USB. Pojemność urządzenia wystarczy na co najmniej parę ładowań, dzięki czemu nie musisz się martwić rozładowanym telefonem.

Urządzenie wyposażone jest w cztery gniazda – dwa standardowe złącza USB oraz po jednym microUSB i USB Type-C, kompatybilne z najnowszymi urządzeniami. Mnogość złączeń pozwala ładować wiele telefonów jednocześnie. Największym atutem jest niewątpliwie możliwość ładowania bezprzewodowego. Gdy tylko położysz swój telefon, posiadający tę funkcjonalność, na wierzchu urządzenia, to sprzęt automatycznie zainicjuje transfer energii. O bezpieczeństwo dbają wbudowane systemy: zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem, natężeniem oraz blokada przeciwzwarciowa. Ważnym atutem jest to, iż nie dochodzi do przegrzania się żadnych elementów zarówno podczas ładowania samego urządzenia jak i pobierania energii.

Powerbank jest lekki i smukły, dzięki czemu zmieści się w kieszeni obok telefonu. W połączeniu z systemem ładowania bezprzewodowego pozwala cieszyć się zawsze w pełni naładowanym telefonem. Stan baterii urządzenia możemy zweryfikować za pomocą przycisku na boku obudowy, który uruchamia diody sygnalizujące poziom naładowania.

Obudowana zrobiona jest z przyjemnego w dotyku plastiku w kolorze czarnym z minimalistycznymi nadrukami. Jedyną wadą urządzenia jest brak gumowych elementów obudowy, które zwiększyłyby pewność chwytu urządzenia.

Jeżeli szukasz sprzętu magazynującego energię to w pełni polecam Natec EXTREME MEDIA TREVI. Jest to niezawodny sprzęt zarówno przy okazji parodniowych wycieczek jak i na co dzień, jako awaryjne źródło zasilania.


OCENA: 9/10

Udostępnij:

author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *