Kontakt z Geek Nerd

Genesis Vanad 500 to wielofunkcyjne akcesorium dla graczy. Stanowi ono nie tylko bazę dla słuchawek, ale dzięki dwu portowemu hub’owi zakotwiczymy kolejne urządzenia oraz dodatkowo zrobimy porządek z wiecznie plątającym się kablem od myszki.

Gracze to taki typ człowieka, którzy lubią mieć na swoim biurku różne gadżety. Najlepiej, jak by dodatkowo emitował one podświetlenie RGB. Ostatnio co raz modniejsze stają się stojaki na słuchawki. marka Genesis zaprezentowała nie dawno własne rozwiązanie. Mowa tutaj o Vanad 500. Urządzenie to po za funkcją stojaka oferuje użytkownikowi także dwu portowy hub USB 2.0, dzięki czemu możemy dodatkowo podpiąć do niego inne urządzenia czy też dyski zewnętrzne. To duży plus Vanad.

Stojak prezentuje się bardzo ładnie i schludnie. Nie wygląda zbytnio kosmicznie, jak niektóre gadżety. Na spodzie posiada antypoślizgowe stopki, które zapewniają odpowiednio wysoką stabilizację. Do tego to, co tygryski lubią najbardziej! Mowa tutaj o podświetleniu RGB. Całość jest w pełni programowalna, przez co sami decydujemy, jaki ustawimy kolor. Do wybory mamy takie, jak: czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, morski albo biały. Bardzo duży, kolejny plus dla Vanad.

Vanad 500 posiada także wbudowane elastyczne ramię typu bungee. Jego zadaniem jest podtrzymywanie kabla od myszki w optymalnej pozycji, co zapobiega tarciu o biurko. Dzięki takiemu zastosowaniu dodatkowo ów kabel nie pląta się wszędzie, przez co swoboda ruchów jest bardzo komfortowa, a jak wiemy, często ma to duży wpływ w grach. No i mamy kolejny plus dla Vanad.

Warto też wspomnieć o bardzo niskiej cenie stojaka. W zależności od tego, gdzie patrzymy, możemy go nabyć w przedziale cenowym od 60 do 90 złotych. Jest to bardzo mała cena za tak dobry gadżet. Polecam zakup każdemu, kto szuka takiego urządzenia na swoje biurko.


Specyfikacja urządzenia:

  • wymiary: 253 x 128 x 128 mm
  • podświetlenie: tak
    • tryby pracy: stały, neon
    • kolory: czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, morski, biały
  • interfejs: USB, odłączany przewód o długości 1,5 m
  • hub: dwa porty USB 2.0
  • wymagania systemowe: Windows XP/Vista/7/8/10, Linux, Android

OCENA: 9,3

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *