Kontakt z Geek Nerd

Monopoly i serial Teoria Wielkiego Podrywu? To nie mogło się nie udać w przypadku tak genialnej gry planszowej oraz mega popularnego sitcomu telewizyjnego.

Jestem fanem gier planszowych z serii Monopoly a także serialu Teoria Wielkiego Podrywu (eng. The Big Bang Theory). Gdy zobaczyłem, że te dwie marki łączą siły i wydają jeden produkt, byłem zachwycony! Dzięki tej grze mogę poczuć się jak Sheldon, Leonard, Howard oraz Ray i zagrać z nimi w planszówkę! Bo jak wszyscy fani serialu wiedzą, oni również lubili tak spędzać wolny czas!

Słoneczna Pasadena

Monopoly Teoria Wielkiego Podrywu to wydanie popularnej gry planszowej, które przypadnie do gustu tylko fanom serialu o takim samym tytule. Nie oszukujmy się, edycja ta została stworzona właśnie z myślą o nich.

Podczas gry na planszy znajdziemy takie miejsca znane nam z serialu, jak Stołówka Wydziału Fizyki, Sklep z Komiksami czy chociażby dom matki Howarda. Inwestować możemy za to chociażby w Wielki Zderzacz cząsteczek. Standardowo też, jak to w grach z serii monopoly, możemy pobierać opłaty od innych graczy wtedy, gdy staną na posiadane przez nas pola.

Serialowe wydanie gry oferuje nam oczywiście też nowe, kolekcjonerskie pionki do gry. Pionki te symbolizują każdego bohatera z serialu. Tak więc wybrać możemy od chłopaków okulary Leonarda, mega zastrzeżone miejsce Sheldona, kosmiczny hełm Howarda czy też suczkę Raja o Cynamonka. Natomiast dziewczyny przekazały na pionki takie rzeczy, jak kieliszek do wina od Penny, tiara Amy czy też mikroskop Bernadette.

Całość po rozłożeniu prezentuje się naprawdę sympatycznie i przynosi wiele wspomnień związanych z serialem, a to bardzo duży plus.

Bazingaaa!

Monopoly Teoria Wielkiego Podrywu to naprawdę świetne wydanie popularnej gry planszowej. Tak jak wspominałem, przypadnie do gustu zapewne tylko fanom serialu (i to jedyny minus tego wydania). Podczas zabawy wracają miłe wspomnienia z czasów, gdy oglądało się serial z lubianymi geekami z Pasadeny i ich zakręconymi dziewczynami.

Jeśli jesteście fanami serialu oraz serii gier Monopoly, to bardzo polecam. Produkt można dostać za około 150 zł, co nie jest dużą ceną za dobrze wykonaną grę. No to Bazingaaa!


OCENA: 9,7/10


 

Za egzemplarz recenzencki dziękujemy Gandalf.com.pl

Kup grę Monopoly The Big Bang Theory

Więcej planszówek kupicie na Gandalf.com.pl

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *