Kontakt z Geek Nerd

Gdy redaktor naczelny wręczył mi myszkę DM6 Holey od Dream Machines do recenzji, byłem sceptycznie nastawiony. Kolejna mysz do kolejnej recenzji. Nic nowego. Ależ byłem w błędzie! Do tej pory nie miałem jeszcze okazji testować tak lekkiej i zwinnej myszy jak ta!

Mysz waży niecałe… 70 gramów (a dokładnie 69)! Do tego DM6 Holey została wyposażona w technologię pozwalającą oddawać strzały w grach z niesamowitą prędkością. Mózgiem całej operacji jest najnowszy sensor, który jeszcze nigdy nie był tak wyśmienicie precyzyjny. Dream Machines DM6 Holey jest strasznie lekka i naprawdę szybka.

Oszczędny design i idealna ergonomia

Projektanci z Dream Machines w DM6 Holey skupili się na najistotniejszych elementach urządzenia. Wyposażyli je w dwa przyciski umiejscowione pod kciukiem oraz w wygodny przełącznik DPI, dzięki któremu ławo przełączać się pomiędzy poziomami rozdzielczości bez odrywania uwagi od gry. Podziurawiona bryła gryzonia wygląda bardzo fajnie, przez co całość wyróżnia się na tle innych myszy. DM6 Holey możemy nabyć w dwóch wersjach. Jedna z sensorem PixArt 3389 a drugą w wersji z sensorem PixArt 3360. Jeśli testowaliście już obie opcje, to wiecie, który dla jest dla was najlepszy i który wybrać w tym przypadku.

Dawno nie miałem w ręce tak dobrego gryzonia. Ma wygodną budowę, bardzo dobrze leży w ręce i zapewnia pełną kontrolę nad tym, co się robi. Góra obudowy jest z materiału, który zapobiega ślizganiu, więc przy aktywnej grze, nie tracimy panowania nad wydarzeniami dziejącymi się na ekranie. Do tego ręka się nie poci podczas częstego i intensywnego użytkowania. Kółko chodzi sprawnie, bez zacięć ani żadnych luzów. Ogon gryzonia jest zabezpieczony oplotem, więc nie trzeba obawiać się przetarcia przewodu czy innego uszkodzenia.

Dream Machines DM6 Holey posiada przyciski Huano. Jak wiemy wiele standardowych myszek posiada często bardzo złej jakości przyciski, które niejednokrotnie się zacinają i po dwóch miesiącach nie nadają się do czegokolwiek. Dużo graczy korzysta z dodatkowych przycisków na swoim gryzoniu, więc to bardzo ważne, aby owe kliki działy tak samo dobrze, jak sensor czy kółko do przewijania. W DM6 Holey zastosowano system przełączników Huano Blue Shellm które mają żywotność 20 milionów kliknięć! Co to oznacza w praktyce? Tak jak mówi sam producent: „Twoje przyciski będą zawsze gotowe do działania nawet przez kilka tysięcy godzin” i zgadzam się z tym w zupełności.

Tanio i dobrze!

Jeżeli poszukujesz wyjątkowo lekkiego gryzonia to DM6 Holey jest idealnym wyborem! To szybki, dziurawy gryzoń, który prezentuje się bardzo fajnie na biurku. Do tego cena, która opiewa na niecałe 150 zł jest dodatkowym plusem. Szczerze polecam ten sprzęt każdemu, kto szuka nowej myszy gamingowej. Nie zawiedziecie się na tym sprzęcie.


OCENA: 9,2

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *