Kontakt z Geek Nerd

Poker oraz piękne dziewczyny to bardzo dobre połączenie. Jest jeszcze lepsze, gdy zamiast normalnej rozgrywki wsadzimy tam rozbieranego pokera. To właśnie oferuje nam produkcja Video Strip Poker HD.

Video Strip Poker HD to poker rozbierany. Zasady tutaj są proste. Gramy w pokera typu Draw z zasadami znanymi z Holdem Texas a naszym zadaniem jest rozebranie przeciwniczki. Tych zaś jest od groma, a do tego ciągle dodawane są nowe! Produkcja została przygotowana przez firmę Torquemada Games, która na swoim koncie ma też inne tego typu tytuły (również dla pań).

Piękne panie

W Video Strip Poker HD, tak jak wspominałem wcześniej mamy do dyspozycji bardzo wiele świetnych dziewczyn. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ kobiety te reprezentują wiele typów urody – europejską, afrykańską, azjatycką oraz amerykańską. Do tego różnią się kolorem włosów, skóry i innymi atrybutami, takimi jak chociażby rozmiar piersi.

W produkcji możemy również stanąć na przeciw parze przeciwniczek. Wtedy na ekranie widzimy dwie kobiety, które podczas gry często zajmują się w pikantny sposób również sobą. Jest to bardzo fajne urozmaicenie dla gry tylko z jedną kobietą.

Na starcie możemy dostać kilka przeciwniczek za darmo (albo też przetestować wersje demo kilku pań). Natomiast cena jednej przeciwniczki to 19,99. Warto jednak tutaj napisać, że nowo dodane dziewczyny przez jakiś czas mają promocyjną cenę 13,99. Ale ale… Przy współpracy z Torquemada mamy do rozdania 5 przeciwniczek dla naszych czytelników. Kody znajdziecie na końcu recenzji.

Rozbieranie na ekranie

Rozgrywka jest bardzo prosta i przyjemna. Jeśli znasz zasady pokera w wersji holdem texas, to na starcie wiesz co robić. Jeśli zaś nigdy nie grałeś w żadną odmianę pokera, to przed rozpoczęciem zabawy warto przyswoić sobie zasady tej najpopularniejszej na świcie gry karcianej. Gra oparta jest tak jak wspominałem na wstępie, na Draw z zasadami znanymi z Holdem Texas. Grę można prowadzić talią 32 (od 7 do A bez jokerów) lub 52 kart (od 2 do A).

Naszym zadaniem jest oczywiście rozebrać przeciwniczkę (albo dwie). Im więcej kasy z jej puli zabierzemy tym lepiej. Na starcie każdej tury posiada ona 400 dolarów. Po zabraniu jej wszystkich pieniędzy, następuje koniec tury a dziewczyna zaczyna zdejmować jeden element swojej odzieży. I tak do momentu aż rozbierzemy ją całą. Pięknie, prawda?

Podczas gry dodatkowo możemy skorzystać z opcji interaktywnych, dzięki którym przeciwniczka obierze dla nas interesującą pozę, zatańczy i tego typu sprawy. Czasami trafi się też papryczka chilli albo i dwie. Po kliknięciu w taką papryczkę, płacimy ze swojej puli jakąś część pieniędzy, a dziewczyna pokazuje od razu albo piersi albo całość (dwie drogie papryczki chilli). Ja osobiście nie korzystam z tych przyśpieszaczy, ponieważ główna frajda to ogrywanie przeciwniczki tak, aby się rozebrała stopniowo. Dziewczynom możemy też postawić drinka, przez co odsłonią one jedną kartę.

Dobra zabawa

Video Strip Poker HD to bardzo przyjemna produkcja. Czy posiada jakieś minusy? Nie zauważyłem takich. Może czasami wkurzało tylko to, że nie wszystkie dziewczyny posiadają opcje interaktywne. Fajną odmianą była by też gra identyczna, z tym wyjątkiem, że grało by się w standardowego Texas Holdema z dwoma kartami. Ale to tylko moje małe uwagi. Tytuł śmiało polecam każdemu, kto chce sobie pograć za darmo w pokera a do tego popatrzeć na piękne kobiece wdzięki.


OCENA: 9,4


Kod dla 5-ciu dziewczyn (Cindy, Chrissy, Mila, Lucy, Audrey) d;a czytelników.

8F38-AC0E-35E5-0000-00C5

Jak skorzystać z kodu:
– Podaj swojego swojego e-maila i kod produktu: 8F38-AC0E-35E5-0000-00C5.
– Po kliknięciu “Wykorzystaj kod” po kilku minutach będziesz mógł pobrać i grać z 5 wspomnianymi dziewczynami.

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *