Kontakt z Geek Nerd

Kocham Chorwację i często tam wracam na wakacje. Uwielbiam ten klimat i lokalne jedzenie. Ostatnio naczelny wręczył mi w ręce cudowny przewodnik, który świetnie będzie nadawał się na wodzireja moich Chorwackich wojaży. Zapraszam do recenzji.

Wybrzeże Chorwacji. Dalmacja. #Travel&Style to przepięknie zdobiony zdjęciami przewodnik, który przeniesie nas w niezapomnianą wyprawę, po rejonach Chorwacji. Już na samym wstępie spotkamy się z takimi tematami jak: mini słowniczek, co zabrać w podróż, zagrożenia, waluty i płatności, przepisy drogowe, dokument wyjazdowe, ważne telefony czy też wskazówki, kiedy udać się na Chorwacje.

Jedna strona zawiera również Chorwację w pigułce. Strona ta dostarczy nam w szybki sposób sporo najważniejszych informacji na temat tytułowej Chorwacji.
Książka zachęca i przyciąga samymi fotografiami, ukazując uroki tego wspaniałego miejsca. Ponadto, dzięki symbolom, które zostały wprowadzone, szybko znajdziemy to, co jest w zasięgu naszego zainteresowania i oczekiwań.

Jeżeli jesteśmy pasjonatami jedzenia, podróżujemy z rodziną, szukamy spokojnego odpoczynku, interesujemy się historią i życiem mieszkańców, kochamy dziką przyrodę czy też lubimy aktywnie spędzać czas wystarczy, że będziemy kierować się zamieszczonymi ikonkami, aby znaleźć to, co nas zadowoli i będzie przypisane dokładnie do naszych predyspozycji.

Łatwa i przyjemna obsługa podręcznika, dzięki rozdziałom i podziale na rejony ułatwi każdemu korzystaniu z przewodnika. Na końcu znajdziemy Informator czyli Dalmacja praktycznie, gdzie znajdują się informacje turystyczne, polecane noclegi, rozpiska komunikacji oraz mapa turystyczna, która jest oddzielnym dodatkiem do podręcznika, co umożliwia nam osobne zabranie jej do torby podręcznej.

Świetny opis miejsc w Chorwacji, wprowadzi Cię w miejscowe obyczaje oraz historię magicznej Chorwacji. Dowiesz się także ciekawych faktów z różnych Chorwackich rejonów, zaliczając cudowną architekturę i kąpiele w lazurowym Adriatyku. Skosztujesz wyśmienitych smaków śródziemnomorskich – owoców, warzyw i ziół, popijając wybornej jakości wino.

Wybrzeże Chorwacji. Dalmacja. #Travel&Style to przewodnik naprawdę godny polecenia. Jeśli tak jak ja, dużo podróżujesz do Chorwacji, będzie to idealny dodatek. Również sprawi się jako prezent dla każdego fana tego śródziemnomorskiego kraju.


OCENA: 8.9 / 10

Udostępnij:

editor

Cześć! Jestem totalnym geekiem. Kocham popkulturę, kosmos i dinozaury. Staram się pisać dla Was właśnie na ten temat. Jeśli w którymś z tekstów znajdziecie coś nie fajnego – dajcie mi znać śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *