Kontakt z Geek Nerd

Lubię Briana Tracy’ego i bardzo często i chętnie pochłaniam jego książki. Ostatnio dostałem do recenzji nową pozycję – Zarabiaj więcej pieniędzy. Książka bardzo chuda, mała i do tego napisana wielką czcionką. Ale ile dobra kryje!

Ta książka zbiera w jedno miejsce wszystkie porównania względem biednych i bogatych i w bardzo ciekawy sposób je opisuje. To swego rodzaju skrótowiec, który warto mieć w swojej kolekcji i często wracać do zawartych tam myśli. Dzięki pozycji dowiemy się wiele przydatnych rzeczy, które, jeśli tego będziemy chcieć, zmienią nasze życie na lepsze.

Pozycja, tak jak wspominałem u góry, jest naprawdę mała i można spokojnie przeczytać ją powoli w maksymalnie godzinę albo szybciej nawet w 30 minut. Pomimo tego, dostarcza czytelnikowi prawdziwego kopa wiedzy! A to jest właśnie najważniejsze w tego typu pozycjach.

Książka została wydana bardzo fajnie, ciekawa okładka (i do tego twarda, tak jak lubię). Do tego tasiemka, która pozwala nam zaznaczyć stronę, na której skończyliśmy. Znajdziemy też tutaj minus, a tak naprawdę to jeden minus. CENA. Jak za tak szybką pozycję, 35 zł to trochę za dużo.

Zarabiaj więcej pieniędzy to spaniała pozycja którą powinien przeczytać każdy. W ciekawy sposób zebrane nawyki i zasady które mogą być niezwykle pomocne dla wielu osób. Gorąco polecam!


OCENA: 9,5 / 10

Udostępnij:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *